Категорія: Статті

Свято студентського баскетболу!

 

14 грудня у спортивному комплексі НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського” завершилися змагання з баскетболу серед чоловічих студентських команд вищих навчальних закладів на Кубок Студентської профспілкової асоціації м. Києва.

Турнір проводиться 18 років поспіль. У сезоні 2017 року в ньому взяли участь 11 збірних команд провідних ВНЗ столиці. Упродовж жовтня – грудня було зіграно 59 ігор. Суддівство змагань на високому професійному рівні організували головний суддя – Калугін І.Г. та головний секретар – Рачок М.М.  Читати далі

Поділитися:

Виставка з печворку в ЦКМ відкрилась

13 грудня 2017 року о 14.30 в ЦКМ ім. Ігоря Сікорського відбулось відкриття виставки з печворку.

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]

Фінал кубку СПА м. Києва з баскетболу

14 грудня 2017 року у спортивному комплексі Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” за адресою: вул. Верхньоключова, 1/26 відбудуться фінальні змагання ХVІІІ турніру з баскетболу на Кубок СПА м. Києва.

Гра за ІІІ місце розпочнеться о 15.00. Фінал о 16.45.

​За результатами півфіналів головний трофей розіграють команди Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” та Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Доля ІІІ місця вирішиться грою між командами Київського національного торговельно-економічного університету та Національного авіаційного університету.

Запрошуємо всіх бажаючих студентів і працівників прийти та вболівати за команду свого університету!

Поділитися:

[Нагору]

Вивчення санскриту та хінді

Оголошується набір в групу по вивченню санскриту та хінді. Навчання буде проводитися викладачем з Індії англійською мовою на безоплатній основі. Реєстрація триває до 25 грудня 2017 року. Заняття розпочнуться в лютому 2018 року.

Реєстрація

Поділитися:

[Нагору]

Заняття йогою від представників посольства Індії

Кожна людина хотіла б вести здоровий спосіб життя – життя без захворювань та стресів. У наш динамічний час щоденна рутина, навчальна наукова та викладацька перевантаженість, нервове напруження під час сесій та атестацій, прагнення поєднувати роботу і навчання, занурення у віртуальний світ інтернету збільшують рівень стресу і ризик захворювань. Один із шляхів до здоров’я і благополуччя лежить через йогу. Йога – це не лише набір фізичних вправ. Це ключ до балансу свідомості, здорового тіла, благородних думок, до єднання з нашою внутрішньою сутністю. Посольство Індії в Україні запрошує студентів і працівників КПІ до занять йогою на території університету. Ці заняття розпочнуться під керівництвом професійного наставника з Індії у лютому 2018 року. Попередня зустріч з наставником відбудеться наприкінці грудня.

Охочі займатися йогою можуть зареєструватися до 25 грудня 2017 року.

Реєстрація

Поділитися:

[Нагору]
Контакти: проректор з науково-педагогічної роботи Киричок Петро Олексійович.
Приймальня: тел. +38 044 236-42-52
E-mail: dnvr@kpi.ua
03056, м. Київ,
вулиця Михайла Брайчевського (Металістів), 5а, корпус 31, кімн. 1-04