Категорія: Популярні статті

Звітно-виборна конференція СПС КПІ

31 жовтня в аудиторії 101 корпусу №9 о 14.00 відбулась звітна-виборна конференція Самоврядної профспілки студентів. Конференція заслухала звіт в.о голови профспілки  за звітній період та обрала голову СПС КПІ терміном на два роки аспіранта ІФФ Упатова Микиту Ігоровича. Також на конференції були обрані виборні керівні органи та контрольно-ревізійна комісія та внесені зміни до Статуту профспілки.

Поділитися:

Конкурс творчості для молоді

«Мир – це не просто складена зброя. Мир – це створення світового суспільства, в якому люди вільні від злигоднів і спільно користуються плодами процвітання. Мир – це гуртовий розвиток і взаємопідтримка, як у великій глобальній родині».

Такими словами Пан Гі Мун звернувся до всього світу 21 вересня – Міжнародний день миру.

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]

FALLING WALLS LAB Kyiv 2016

Візьми участь у наймасштабнішій науковій конференції України – Falling Walls Lab Kyiv 2016! Рік тому вперше в Україні було проведено незвичайну наукову конференцію у всесвітньо відомому форматі Falling Walls Labs. І вперше в історії нашої країни фіналісти конференції вибороли призові місця на Всесвітній Falling Walls конференції у Берліні, що показало високий рівень українських молодих вчених і винахідників. Цього літа у вас є можливість взяти участь у другій Falling Walls Lab у Києві і презентувати ваш винахід або ідею всьому світу!

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]

ФК “Політехнік” – срібний призер Кубка Києва 2016 з футзалу

16-05-21

Ось і закінчився черговий футзальний рік для нашої команди. Підіб’ємо підсумки цього сезону. Розпочнемо з того, що “Політехнік” зіграв свій останній матч у фіналі Кубка м. Києва. Зайнявши 1-ше місце у групі, наші футболісти впевнено перемагали інших своїх опонентів. У фіналі ми зустрілись із серйозним суперником якому, на жаль, поступилися своєю першістю. Таким чином, ФК “Політехнік” став срібним призером Кубка м. Києва.

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]

Фінал студентського турніру з шахів

yak-rozstavlyati-shahi16 червня в стінах нашого університету пройшов фінал студентського турніру з шахів, в якому взяло участь 14 фіналістів попередніх відбіркових етапів. На турнірі представлено 7 ВНЗ Києва та представник м. Бердичів.Читати далі

Поділитися:

[Нагору]
Контакти: Проректор з навчально-виховної роботи Семінська Наталія Валеріївна.
Приймальня: тел. +38 044 236-42-52
E-mail: dnvr@kpi.ua
03056, м. Київ,
вулиця Михайла Брайчевського (Металістів), 5а, корпус 31, кімн. 1-04