Категорія: Популярні статті

Конкурс творчості для молоді

«Мир – це не просто складена зброя. Мир – це створення світового суспільства, в якому люди вільні від злигоднів і спільно користуються плодами процвітання. Мир – це гуртовий розвиток і взаємопідтримка, як у великій глобальній родині».

Такими словами Пан Гі Мун звернувся до всього світу 21 вересня – Міжнародний день миру.

Читати далі

Поділитися:

FALLING WALLS LAB Kyiv 2016

Візьми участь у наймасштабнішій науковій конференції України – Falling Walls Lab Kyiv 2016! Рік тому вперше в Україні було проведено незвичайну наукову конференцію у всесвітньо відомому форматі Falling Walls Labs. І вперше в історії нашої країни фіналісти конференції вибороли призові місця на Всесвітній Falling Walls конференції у Берліні, що показало високий рівень українських молодих вчених і винахідників. Цього літа у вас є можливість взяти участь у другій Falling Walls Lab у Києві і презентувати ваш винахід або ідею всьому світу!

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]

ФК “Політехнік” – срібний призер Кубка Києва 2016 з футзалу

16-05-21

Ось і закінчився черговий футзальний рік для нашої команди. Підіб’ємо підсумки цього сезону. Розпочнемо з того, що “Політехнік” зіграв свій останній матч у фіналі Кубка м. Києва. Зайнявши 1-ше місце у групі, наші футболісти впевнено перемагали інших своїх опонентів. У фіналі ми зустрілись із серйозним суперником якому, на жаль, поступилися своєю першістю. Таким чином, ФК “Політехнік” став срібним призером Кубка м. Києва.

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]

Фінал студентського турніру з шахів

yak-rozstavlyati-shahi16 червня в стінах нашого університету пройшов фінал студентського турніру з шахів, в якому взяло участь 14 фіналістів попередніх відбіркових етапів. На турнірі представлено 7 ВНЗ Києва та представник м. Бердичів.Читати далі

Поділитися:

[Нагору]

Київський політехнік

СнимокНовий випуск щотижневої газети Київський політехнік – №21.

Поділитися:

[Нагору]
Контакти: проректор з науково-педагогічної роботи Киричок Петро Олексійович.
Приймальня: тел. +38 044 236-42-52
E-mail: dnvr@kpi.ua
03056, м. Київ,
вулиця Михайла Брайчевського (Металістів), 5а, корпус 31, кімн. 1-04