Архіви: Лютий 2016

Вечір поезії

3 березня 2016 року о 18:00 в Залі Вченої ради НТУУ “КПІ” відбудеться вечір поезії. На якому буде представлено друге видання поезій Віталія Іващенка “Усмішки”. Запрошуємо всіх бажаючих!

Дві точки зору є щодо життя:

Одним – трагедія, хвороби, туга вічна,

А іншим – це щоденне відкриття:

Яке ж воно цікаве і комічне!

Віталій Іващенко

Поділитися:

Kyiv Open Smile

Департаментом освіти і науки, молоді та спорту спільно з громадською організацією “Ліга життя” 02 квітня 2016 року з 13:00 до 18:00 в Центральному парку культури і відпочинку “Маріїнський” вперше буде проведено міський фестиваль гумору до Дня сміху “Kyiv Open Smile”.

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]

Засідання з охорони правопорядку

Традиційно в п’ятницю 26 лютого о 17:00 в Департаменті – навчально виховної роботи  відбулось засідання з охорони правопорядку в НТУУ “КПІ” . Було обговорено збільшення випадків правопорушень: вандалізм в парку НТУУ «КПІ», розпиття алкогольних напоїв. А також незадовільного санітарного стану в гуртожитках. Було розроблено ряд заходів профілактики на найближчі дні.

Поділитися:

[Нагору]

Конкурс “Science UA”

Запрошуємо студентів  та просто активну молодь взяти участь у всеукраїнському конкурсі “Science UA” на створення медіа – стартапу та інформаційного веб – порталу, який проходитиме з 25 лютого по 25 травня 2016 року. Метою конкурсу  є створення медіа – стартапу, який популяризуватиме науку в Україні загалом, а також українські розробки у різних галуззях науки та техніки, зокрема у інформаційних технологіях та природничих науках, а також українські інноваційні продукти та сервіси як в Україні, так і за її межами.

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]

Зустріч з делегацією Академії наук провінції Шаньдун (КНР)

25 лютого керівництво НТУУ «КПІ» та представники низки його інститутів і факультетів зустрілися з членами делегації Академії наук провінції Шаньдун (Китайська Народна Республіка).

Делегація у складі п’ятнадцяти керівників і провідних вчених науково-дослідних організацій китайської провінції Шаньдун, очолювана віце-президентом Академії наук цієї провінції Хе Гуопином, почала знайомитися з роботою наукових і навчальних підрозділів КПІ 22 лютого. Програма її перебування передбачає не лише проведення попередніх перемовин щодо налагодження співпраці, але й пошук тих напрямів і конкретних дослідницьких тем, за якими таку співпрацю варто розгорнути вже сьогодні.

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]
Контакти: Проректор з навчально-виховної роботи Семінська Наталія Валеріївна.
Приймальня: тел. +38 044 236-42-52
E-mail: dnvr@kpi.ua
03056, м. Київ,
вулиця Михайла Брайчевського (Металістів), 5а, корпус 31, кімн. 1-04