Архіви: Березень 2016

Догана

Студенту ФЕЛ, Олегу Черенкову, оголошується догана  за несанкціоновану зйомку неетичних матеріалів у студії Радіо КПІ.

Поділитися:

Київський політехнік

Новий випуск щотижневої газети Київський політехнік – №11.

Поділитися:

[Нагору]

Зустріч з делегацією представників університету м. Ман (Французька республіка)

29 березня НТУУ «КПІ» відвідала делегація представників університету м. Ман (Французька республіка) у складі Еліан Ельмале, Бен Лебде, Мішель Пізеріль. Університет м. Ман засновано в 1977 році. Це багатопрофільний учбовий заклад, у якому навчається близько 9 тисяч студентів. Університет пропонує широкий вибір освітніх програм загального, технічного і прикладного спрямування.

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]

Секрети тайм-менеджменту й успішного резюме

31 березня о 16:20 в Актовому залі 31 корпусу відбудеться лекція від Марти Нью (Бостон, США), де вона розкаже як навчитися керувати своїм часом та правильно готувати резюме. Випускниця Duke University, Північна Кароліна, за освітою хімік. Працювала в в Polaroid Corporation на посадах з розвитку продукції, технічного менеджменту та маркетингу.  З 1999 займалася організаційним менеджментом декількох технічних старт-апів. Консультує компанії та викладає ефективне планування, побудову команди та управління організаціями. Лекція відбуватиметься англійською з перекладом.
Посилання для реєстрації goo.gl/forms/ZLGOr2lj33

Поділитися:

[Нагору]

Про навчально-виховну роботу в університеті у 2015 році. Зі звіту проректора П.О.Киричка на засіданні Вченої ради НТУУ “КПІ” 14 березня 2016 р.

Основними напрямами діяльності департаменту навчально-виховної роботи є навчальна робота, стипендіальне забезпечення, академічна мобільність, соціальна і культурно-масова робота, спортивне виховання, розвиток інформаційного простору, безпека на території університету та низка інших. Крім того, департамент координує роботу Штабу цивільного захисту, а разом з департаментом перспективного розвитку – роботу студентських організацій: студради, профкому, студради студмістечка.

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]
Контакти: Проректор з навчально-виховної роботи Семінська Наталія Валеріївна.
Приймальня: тел. +38 044 236-42-52
E-mail: dnvr@kpi.ua
03056, м. Київ,
вулиця Михайла Брайчевського (Металістів), 5а, корпус 31, кімн. 1-04