Архіви: Квітень 2016

Підписано угоду з Державним підприємством «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв»

IMG_694328 квітня НТУУ «КПІ» відвідав генеральний директор Державного підприємства «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» Павло Кривонос.

Читати далі

Поділитися:

Київський Політехнік

Новий випуск щотижневої газети Київський Політехнік – №15.

Поділитися:

[Нагору]

Київські політехніки взяли участь у Міжнародній конференції молодих вчених і студентів «Нові напрямки розвитку приладобудування»

Студенти НТУУ «КПІ» взяли участь у 9-тій Міжнародній науково-технічній конференції молодих вчених і студентів «Нові напрямки розвитку приладобудування», що пройшла з 20 по 22 квітня 2016 року в Білоруському національному технічному університеті (Мінськ, Республіка Білорусь).

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]

Виставка “Таланти КПІ”

28 квітня відбулось закриття виставки “Таланти КПІ”, що знаходилась в холі сьомого корпусу. Яка була оргнанізована співробитниками Картинної галереї Центру культури та мистецтв НТУУ “КПІ”. Проректор з навчально – педагогічної роботи НТУУ “КПІ” Киричок П.О. нагородив всіх учасників виставки почесними грамотами, а також відзначив переможців різноманітних тематичних секцій, що були представлені на виставці.

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]

Мистецький конкурс «Чорнобиль: 30 років потому»

28 квітня в Залі Вченої ради НТУУ “КПІ” відбулось нагородження переможців мистецького конкурсу “Чорнобиль: 30 років потому”. Конкурс проводився в рамках Міжнародного форуму “Уроки Чорнобиля – для ядерної безпеки світу”. На вручені сертефікатів були пристуні проректор з науково-педагогічної роботи НТУУ “КПІ” Киричок П.О. та представники Чорнобильської АЕС, що і являлись членами журі конкурсу.

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]
Контакти: Проректор з навчально-виховної роботи Семінська Наталія Валеріївна.
Приймальня: тел. +38 044 236-42-52
E-mail: dnvr@kpi.ua
03056, м. Київ,
вулиця Михайла Брайчевського (Металістів), 5а, корпус 31, кімн. 1-04