Архіви: Березень 2017

Концерт гурту О.TORVALD

26.03.2017 року о 17.00 на площі Знань КПІ ім. І.Сікорського відбудеться концерт гурту О.TORVALD.

Запрошуємо всіх бажаючих.

Поділитися:

Зустріч «Видатний український вчений Євген Патон»

 

Вчора (21 березня о 15.00) пройшла зустріч «Видатний український вчений Євген Патон», на якій поговорилося про життя і наукову діяльність Є. О. Патона, про його роль у створенні галузі зварювання, про факти історії України, Києва та КПІ.

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]

Форум ректорів вищих навчальних технічних закладів України та Республіки Польща

16-17 березня 2017 року у Варшаві за участі співголів Міжнародного організаційного комітету: проректора, директора Українсько-Польського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського С.І. Сидоренка та президента Польської освітянської фундації “PERSPEKTYWY” В. Сівінського, – відбулось робоче засідання комітету.

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]

Прес-ланч соціально-освітньої програми IT Discovery від Main Academy

IT Discovery – інноваційна програма підвищення професійного рівня викладачів навчальних закладів, з подальшим навчанням школярів та студентів.

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]

Восьма Міжнародна виставка “Сучасні заклади освіти”

16-18 березня 2017 року відбулася одна з головних подій освітньої галузі України – Восьма Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П’ята Міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва, учасниками яких були вищі навчальні заклади та наукові установи, закордонні навчальні заклади, міжнародні освітні агенції, представництва, загальноосвітні, дошкільні та позашкільні заклади освіти, обласні та міські управління (департаменти) освіти, професійно-технічні навчальні заклади та науково-методичні центри професійно-технічної освіти, освітні фонди, асоціації, видавництва, освітні портали. Організатором виставки була Компанія «Виставковий Світ» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]
Контакти: проректор з науково-педагогічної роботи Киричок Петро Олексійович.
Приймальня: тел. +38 044 236-42-52
E-mail: dnvr@kpi.ua
03056, м. Київ,
вулиця Михайла Брайчевського (Металістів), 5а, корпус 31, кімн. 1-04