Архіви: Березень 2017

Польсько-українські дні освіти, науки та інновацій в Києві

6-7 квітня 2017 року в Києві проходитимуть Польсько-Українські дні освіти, науки та інновацій, присвячені академічному розвитку польсько-українського співробітництва, а також просуванню польської вищої освіти і науки. В рамках Днів відбудеться Форум ректорів вищих технічних навчальних закладів Польщі та України, організований спільно Конференцією ректорів технічних університетів Республіки Польща та Асоціацією ректорів вищих технічних навчальних закладів України. Одночасно польські університети будуть спеціальним гостем на Міжнародному освітньому ярмарку “Освіта та кар’єра” в Києві.

Читати далі

Поділитися:

Відкритий чемпіонат факультету прикладної математики з програмування

28 березня проходило нагородження переможців Відкритого чемпіонату ФПМ з програмування, який відбувся 23 березня 2017 року.

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]

Концерт гурту О.TORVALD

26.03.2017 року о 17.00 на площі Знань КПІ ім. І.Сікорського відбудеться концерт гурту О.TORVALD.

Запрошуємо всіх бажаючих.

Поділитися:

[Нагору]

Зустріч «Видатний український вчений Євген Патон»

 

Вчора (21 березня о 15.00) пройшла зустріч «Видатний український вчений Євген Патон», на якій поговорилося про життя і наукову діяльність Є. О. Патона, про його роль у створенні галузі зварювання, про факти історії України, Києва та КПІ.

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]

Форум ректорів вищих навчальних технічних закладів України та Республіки Польща

16-17 березня 2017 року у Варшаві за участі співголів Міжнародного організаційного комітету: проректора, директора Українсько-Польського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського С.І. Сидоренка та президента Польської освітянської фундації “PERSPEKTYWY” В. Сівінського, – відбулось робоче засідання комітету.

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]
Контакти: Проректор з навчально-виховної роботи Семінська Наталія Валеріївна.
Приймальня: тел. +38 044 236-42-52
E-mail: dnvr@kpi.ua
03056, м. Київ,
вулиця Михайла Брайчевського (Металістів), 5а, корпус 31, кімн. 1-04