Архіви: Листопад 2017

Підсумки соціально-профілактичної акції «Пройди тест на ВІЛ у своєму ВНЗ!»

29 листопада 2017 року з 14:00 до 18:00 Студентською соціальною службою КПІ ім. Ігоря Сікорського (далі — ССС) було проведено  соціально-профілактичну акцію «Пройди тест на ВІЛ у своєму ВНЗ!» з безкоштовного анонімного експрес-тестування на ВІЛ-інфекцію усіх бажаючих студентів, аспірантів, викладачів та співробітників КПІ ім. Ігоря Сікорського з метою виявлення та профілактики ВІЛ/СНІДу серед університетського загалу.

Читати далі

Поділитися:

Науково-практичний семінар “Рекламна поліграфія. Нові тенденції та перспективи”

29 листопада 2017 р. о 12:00 за адресою: м. Київ, вул. Металістів, 5 А, корпус № 31, відбувся Науково-практичний семінар “Рекламна поліграфія. Нові тенденції та перспективи”

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]

Що? Де? Коли?

30 листопада о 16.00 в 12 залі бібліотеки КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться інтелектуальна гра Що? Де? Коли?

Запрошуються всі бажаючі студенти та працівники.

Поділитися:

[Нагору]

Тест на ВІЛ в ССС!

Завтра – 29 листопада з 14:00 до 18:00 відбудеться соціально-профілактична акція «Пройди тест на ВІЛ у своєму ВНЗ!» з безкоштовного анонімного експрес-тестування на ВІЛ-інфекцію усіх бажаючих студентів, аспірантів, викладачів та співробітників КПІ ім. Ігоря Сікорського з метою виявлення та профілактики ВІЛ/СНІДу серед університетського загалу.

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]

Лекція-дискусія засновника ІТ-компанії VYDA Акселя Хессе “Майбутнє починається зараз. Практичні поради, як досягти успіху”

Дата та час проведення:  28 листопада о 16.00

Місце прведення: Велика фізична аудиторія 1-го корпусу КПІ ім. Ігоря Сікорського

У рамках лекції спікер поділиться практичним досвідом створення успішної компанії без великих капіталовкладень, дасть відповіді на запитання “Як бути успішним у світі мобільних технологій?”, “Які ідеї оцінить сучасний ринок?” та багато інших.

Слухачі неодмінно дізнаються, як формується ідея проекту, як знайти правельних партнерів, залучити інвесторів та розпочати бізнес, як вигідно продати компанію і, найголовніше, як уникнути помилок.

На захід запрошуються усі зацікавлені. ВХІД – ВІЛЬНИЙ

Поділитися:

[Нагору]
Контакти: Проректор з навчально-виховної роботи Семінська Наталія Валеріївна.
Приймальня: тел. +38 044 236-42-52
E-mail: dnvr@kpi.ua
03056, м. Київ,
вулиця Михайла Брайчевського (Металістів), 5а, корпус 31, кімн. 1-04