Архіви: Лютий 2018

Відкриття виставки медіа-мистецтва Маюко Канадзава

21 лютого 2018 року о 15.00  у Виставковій залі Україно-Японського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського (Бібліотека університету) відбудеться відкриття виставки медіа-мистецтва сучасної японської художниці Маюко Канадзава за участі Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні Шігекі Сумі.

Поділитися:

Відкриття інсталяції “Небесні журавлі”

Сьогодні о 12.00 в Бібліотеці КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулось відкриття інсталяції “Небесні журавлі”. На відкритті були присутні перший проректор Якименко Ю. І., проректор Киричок П. О. та директор бібліотеки Бруй О. М. Читати далі

Поділитися:

[Нагору]

Постійно діюча інсталяція “Небесні журавлі”

20 лютого в Бібліотеці КПІ ім. Ігоря Сікорського о 12.00 відбудеться вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих бійців АТО хвилиною мовчання. Також відкриється постійно діюча інсталяція “Небесні журавлі”.

Поділитися:

[Нагору]

Соціальна стипендія

Шановні студенти! 20 лютого 2018 року на ваші банківські картки прийде соціальна стипендія.

Поділитися:

[Нагору]

Вшанування пам’яті учасників Революції Гідності та воїнів АТО

20 лютого 2018 року відбудеться вшанування пам’яті київських політехніків – учасників Революції Гідності та воїнів АТО, які віддали своє життя за свободу і незалежність нашої держави, покладанням квітів до пам’ятника Героїв Небесної Сотні та до меморіальних дошок випускнику факультету інформатики та обчислювальної техніки Герою України Сергію Бондареву в корпусі №18 та студенту факультету соціології і права Герою України Юрію Поправку в корпусі №19 університету.

Запрошуємо студентів та працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського взяти участь у заході, який розпочнеться о 14.00 біля музею Ігоря Сікорського.

Поділитися:

[Нагору]
Контакти: проректор з науково-педагогічної роботи Киричок Петро Олексійович.
Приймальня: тел. +38 044 236-42-52
E-mail: dnvr@kpi.ua
03056, м. Київ,
вулиця Михайла Брайчевського (Металістів), 5а, корпус 31, кімн. 1-04