Архіви: Березень 2018

Година Землі 2018

У суботу, 24 березня 2018 року о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої Планети.

Читати далі

Поділитися:

Міжнародна освітня виставка «Сучасні заклади освіти»

15-17 березня 2018 року відбудеться Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]

Представлення КПІ ім. Ігоря Сікорського на профорієнтаційному заході «Люби і розбудовуй Україну!»

14 березня 2018 р. державною службою зайнятості та ДК «Укроборонпром» був проведений профорієнтаційний захід: «Люби і розбудовуй Україну!» на території Київського бронетанкового заводу.

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]

КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКА ПРОГРАМА «ЗУСТРІЧАЄМО ВЕЛИКДЕНЬ»

З 19 березня по 5 квітня для бажаючих поринути у таємничий світ великодньої писанки, дізнатися про традиції великодніх свят в українській культурі, пропонуємо комплексну культурно-мистецьку програму «Зустрічаємо Великдень» Виставка писанок XIX – поч. XX століття з колекції музею. Щодня у зручний для вас час.

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]

Всеукраинский конкурс «Программист 2018»

15 марта в Киевском национальном университете имени Тараса Шевченко Фонд Бориса Колесникова торжественно открыл образовательный проект «Программист 2018». Конкурс проводится впервые для студентов Украины, которые учатся на IT-специальностях.

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]
Контакти: Проректор з навчально-виховної роботи Семінська Наталія Валеріївна.
Приймальня: тел. +38 044 236-42-52
E-mail: dnvr@kpi.ua
03056, м. Київ,
вулиця Михайла Брайчевського (Металістів), 5а, корпус 31, кімн. 1-04