Архіви: Квітень 2018

Міжнародна освітня виставка «Освіта та кар’єра – 2018»

19-21 квітня з метою популяризації традицій та ознайомлення абітурієнтів з напрямками підготовки, науковою базою КПІ ім. Ігоря Сікорського був представлений в Українському домі на Міжнародній освітній виставці «Освіта та кар’єра – 2018». Університет отримав почесне звання «Лідер вищої освіти України», а також отримав Гран-прі у номінації «Профорієнтаціна робота серед молоді», яку проводить Департамент навчально-виховної роботи.

Читати далі

Поділитися:

Виставка живопису Андрія Кулагіна

17 квітня в картинній галереї ЦКМ відбулось урочисте відкриття виставки відомого українського художника зі світовим ім’ям Андрія Кулагіна. На його рахунку більше сотні персональних виставок у Франції, Італії, Польщі, Чехії, Україні.

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]

Система нарахування балів. Соціологія в цифрах.

СОЦІОЛОГІЧНЕ ОПИТУВАННЯ СТУДЕНТІВ

 

 

Поділитися:

[Нагору]

Матеріальна допомога від КМДА

Департамент соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 13.10.2016 року № 1015 «Про затвердження Порядку надання адресної матеріальної допомоги студентам з числа дітей-інвалідів, інвалідів, дітей-сиріт, дітей із сімей киян, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності, та дітей з малозабезпечених сімей на часткову оплату навчання у вищому навчальному закладі за їх вибором» надає адресну матеріальну допомогу студентам пільгових категорій з числа киян для оплати освітніх послуг денної форми навчання (контрактна основа) у вищих навчальних закладах (незалежно від форми власності).

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №1015

 

Поділитися:

[Нагору]

Ярмарок вакансій «beAhead. Весна 2018». Презентації компаній

Поділитися:

[Нагору]
Контакти: Проректор з навчально-виховної роботи Семінська Наталія Валеріївна.
Приймальня: тел. +38 044 236-42-52
E-mail: dnvr@kpi.ua
03056, м. Київ,
вулиця Михайла Брайчевського (Металістів), 5а, корпус 31, кімн. 1-04