Архіви: Листопад 2018

Підсумки Міжнародної конференції “Perspektywy Women in Tech Summit”

Читати далі

Поділитися:

Всеукраїнської виставки «Київ очима українських художників та архітекторів»

4 грудня о 16-00 в картинній галереї ЦКМ відбудеться урочисте відкриття Всеукраїнської виставки «Київ очима українських художників та архітекторів», в якій візьмуть участь 40 художників та архітекторів з різних міст України (Києва, Харкова, Дніпра, Вінниці, Житомира та інших) і представлять більше 70 робіт в різних техніках та стилях акварельного живопису та графіки. В рамках  заходу пройдуть майстер-класи «Портрет маркером» та «Квіти аквареллю», що розпочнуться о 16-00, а урочиста частина розпочнеться о 16-30. Запрошуємо всіх безкоштовно взяти участь у майстер-класах та відвідати виставку, що триватиме до 18 січня.

Поділитися:

[Нагору]

Фінальний турнір з баскетболу

У період з жовтня по грудень 2018 року правління Студентської профспілкової асоціації м. Києва проводить ХІХ турнір із баскетболу серед чоловічих студентських команд на кубок СПА м. Києва. У цьому сезоні в них взяли участь 10 збірних команд вищих навчальних закладів м. Києва.
Студентська команда КПІ ім. Ігоря Сікорського гратиме у фінальному турнірі, який відбудеться 04 грудня 2018 року з 15.00 до 19.30  у баскетбольній залі спортивного комплексу КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Поділитися:

[Нагору]

Соціальна стипендія

Шановні студенти!

В умовах недофінансування соціальна стипендія за листопад 2018 року виплачена студентам на 76,7 %. Кошти, яких не вистачає, будуть виплачені одразу після надходження на рахунок КПІ ім. Ігоря Сікорського.

В свою чергу повідомляємо, що КПІ ім. Ігоря Сікорського звернувся з відповідними листами до Міністерства соціальної політики України та Управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації  забезпечити виплату соціальної стипендії студентам у розмірах та порядку, встановлених законодавством України.

З повагою, відділ стипендіального забезпечення Департаменту навчально-виховної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Поділитися:

[Нагору]

Всеукраїнський театральний Фестиваль-Премія “ГРА”

30 листопада 2018 року о 19.00 у приміщенні Київського національного театру оперети відбудеться церемонія закриття Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії “ГРА”.

Запрошуються всі бажаючі студенти та працівники КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Вхід безкоштовний.

Поділитися:

[Нагору]
Контакти: Проректор з навчально-виховної роботи Семінська Наталія Валеріївна.
Приймальня: тел. +38 044 236-42-52
E-mail: dnvr@kpi.ua
03056, м. Київ,
вулиця Михайла Брайчевського (Металістів), 5а, корпус 31, кімн. 1-04