Архіви: Грудень 2018

Графік навчального процесу на 2018/2019 н.р.

Читати далі

Поділитися:

Графік вручення дипломів магістрам 2019 р.

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]

З новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Від імені Департаменту навчально-виховної роботи прийміть щирі привітання з чарівними зимовими святами – Новим роком і Різдвом Христовим!

Бажаємо Вам і Вашим рідним миру, злагоди, міцного здоров’я та добробуту. Нехай прийдешній рік буде щедрим на безмежне натхнення,  творчі успіхи, високі перемоги, світлу надію й щасливі миттєвості життя. Нехай здійсняться всі побажання та найзаповітніші мрії, а ваші домівки будуть зігріті теплом і душевним спокоєм, коханням і вірою в добро.

З повагою, колектив Департаменту навчально-виховної роботи

Поділитися:

[Нагору]

Щиро вітаю вас з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги, співробітники, студенти! Рік, що минає, був непростим для нашої країни, однак надзвичайно важливим. Він збагатив українців новим досвідом, згуртував і подарував нові можливості, цілі та плани. А ще – це був рік 120-річчя КПІ. Ювілей ще раз засвідчив: нам є чим пишатися і є над чим працювати. Ми зберегли високий рівень підготовки фахівців і вже традиційно посідаємо найвищі сходинки усіх національних університетських рейтингів. Водночас, ми наполегливо працюємо і над примноженням наших наукових здобутків. А університетські заходи КПІ – Фестиваль інноваційних проектів “Sikorsky Challenge”, Стартап-школа “Sikorsky Challenge”, новий Всеукраїнський фестиваль інженерних талантів “Future of  Ukraine”, Відкрита міжнародна студентська олімпіада з програмування імені С.О.Лебедєва та В.М.Глушкова “KPI-OPEN” та інші стали помітними подіями не лише національного, але й міжнародного освітньо-наукового та інноваційного простору. Окремим важливим напрямом діяльності університету є робота задля зміцнення обороно­здатності країни – сьогодні ми вважаємо цей напрям одним із головних для всіх наших підрозділів, отож більш ніж чверть розробок співробітників, аспірантів і студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського має оборонне або подвійне призначення. Ми прагнемо миру, тому мусимо  бути сильними!

Тож нехай прийдешній рік принесе нам мир, злагоду, впевненість у майбутньому.

Від усього серця бажаю кожному з вас родинного затишку, душевного тепла і спокою. І нехай рік 2019 буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. А  магія новорічних свят поселить у ваших серцях віру, любов та надію на світле і щасливе майбуття.

 З повагою, ректор Михайло Згуровський

Джерело: https://kpi.ua/2019

Поділитися:

[Нагору]

Чергова перемога наших студентів

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]
Контакти: Проректор з навчально-виховної роботи Семінська Наталія Валеріївна.
Приймальня: тел. +38 044 236-42-52
E-mail: dnvr@kpi.ua
03056, м. Київ,
вулиця Михайла Брайчевського (Металістів), 5а, корпус 31, кімн. 1-04