Архіви: Лютий 2019

Матчі раунду плей-офф, у яких бере участь ФК «Динамо» Київ

В рамках євро кубкових турнірів, що проводяться під егідою УЄФА, відбудуться матчі раунду плей-офф, у яких бере участь ФК «Динамо» Київ.

Запрошуємо відвідати 20 лютого на стадіон «Динамо» ім. Лобановського о 14.00 матч Юнацької Ліги чемпіонів U-19 Динамо – Ювентус та 21 лютого на стадіоні НСК «Олімпійський» о 22.00 зустріч Ліги Європи між Динамо та Олімпіакосом.

Кожен бажаючий отримує право на безкоштовний квиток для проходу на стадіон та зможе підтримати улюблену команду.

Додаткову інформацію щодо отримання білетів на матчі можна отримати у ФК «Динамо» або у Футбольної асоціації студентів м. Києва за тел. 066-922-73-38, виконавчий директор ФАСК Латишев Антон.

Поділитися:

Зустріч з Героєм України Володимиром Жемчуговим

Шановні студенти та працівники КПІ ім. Ігоря Сікорського!
Запрошуємо вас на зустріч з Героєм України Володимиром Жемчуговим, яка відбудеться 22 лютого 2019 р., о 10:20 в корпусі №8 ауд. 5 (Видавничо-поліграфічний інститут). В рамках зустрічі відбудеться презентація стрічки «Бранці Кремля» та проведення відкритого спілкування, де кожен студент матиме змогу поставити своє питання Володимиру Павловичу. Також, наприкінці зустрічі учасники матимуть змогу отримати диски з фільмом та інші інформаційні матеріали.

Поділитися:

[Нагору]

ІV Міжнародна конференція «Проблеми зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища» INUDECO 2019

Запрошуємо Вас взяти участь у ІV Міжнародній конференції «Проблеми зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища» INUDECO 2019, що відбудеться 24–26 квітня 2019 р. у м. Славутичі (Україна).

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]

Звіт проректора Киричка Петра Олексійовича про навчально-виховну роботу в університеті у 2018 році

11 листопада 2019 року о 15.00 в залі Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться звіт проректора Киричка Петра Олексійовича про навчально-виховну роботу в університеті у 2018 році.
Основними напрямами діяльності департаменту навчально-виховної роботи є навчальна робота, стипендіальне забезпечення, академічна мобільність, соціальна і культурно-масова робота, спортивне виховання, розвиток інформаційного простору, безпека на території університету та низка інших. Крім того, департамент координує роботу Штабу цивільного захисту та роботу студентських організацій: студради, профкому, студради студмістечка.

Поділитися:

[Нагору]

Культурно-мистецька програма «Все про Марію Примаченко»

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]
Контакти: проректор з науково-педагогічної роботи Киричок Петро Олексійович.
Приймальня: тел. +38 044 236-42-52
E-mail: dnvr@kpi.ua
03056, м. Київ,
вулиця Михайла Брайчевського (Металістів), 5а, корпус 31, кімн. 1-04