Архіви: Березень 2019

Полиця буккроссингу в ССС

В ССС функціонує полиця буккроссингу (обміну книжками) із художньою літературою для всіх бажаючих КПІшників, спрямованого на підвищення духовного та культурного рівнів університетського загалу.  В рамках буккроссингу можна брати будь-які книжки для читання (як з їхнім поверненням так і без) або обмінювати їх на свої. Користуватися поличкою буккроссингу можна в робочий час в приміщенні ССС.

Читати далі

Поділитися:

Новий телеграм-бот ССС

ССС було успішно створено та впроваджено в роботу телеграм-бот @asksss_bot, метою якого є комунікація між студентами КПІ ім. Ігоря Сікорського та ССС, а саме – забезпечення зворотнього зв’язку на офіційному телеграм-каналі структури https://t.me/sss_kpi
Тепер питання та пропозиції по роботі соціальної служби за спрощеною системою надходять в окремий приватний чат, в якому колегіально проводиться детальний аналіз повідомлення та знаходяться оптимальні варіанти відповіді на нього.
Наразі за допомогою даного телеграм-боту було розглянуто декілька студентський звернень стосовно психологічних консультацій та майбутніх заходів служби; за даними запитами надано вичерпну інформацію адресатам.

Поділитися:

[Нагору]

Тестовий доступ до комерційної версії наукометричної платформи Dimensions від компанії Digital Science

Шановні студенти та колеги КПІ ім. Ігоря Сікорського!
Впродовж березня – червня 2019 р. в мережі КПІ ім. Ігоря Сікорського триватиме тестовий доступ до комерційної версії наукометричної платформи Dimensions від компанії Digital Science.

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]

Безкоштовна перевірка слуху

У рамках соціального проекту «Unmute» вже вдруге ССС за підтримки медичної компанії «Все для вуха» здійснена безкоштовна перевірка слуху усіх бажаючих студентів та співробітників КПІ ім. ІгоряСікорського. Акція проходила 20-21 березня 2019 р.в ССС і тривала з 14:00 до 17:00.
Перевірили слух 80 людей.

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]

Пошук донорів крові силами ССС на запити студентів та співробітників вишу

В ССС є власна База донорів КПІ ім. Ігоря Сікорського, напрацьована за багато років до складу якої входять студенти, аспіранти, випускники та співробітники нашого ВНЗ, яка, наразі, складається з 426 осіб і постійно оновлюється. Кожен студент та співробітник університету може звернутися до ССС із приватним запитом, якщо він, або його родичі/близькі потребують донорів крові та/або її компонентів.

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]
Контакти: Проректор з навчально-виховної роботи Семінська Наталія Валеріївна.
Приймальня: тел. +38 044 236-42-52
E-mail: dnvr@kpi.ua
03056, м. Київ,
вулиця Михайла Брайчевського (Металістів), 5а, корпус 31, кімн. 1-04