Архіви: Травень 2019

Міжнародний тиждень тренінгу для університетів-партнерів за програмою кредитної мобільності «ERASMUS +»

До уваги студентів, науково-педагогічних та адміністративних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського!
27-31 травня на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського буде проведений Міжнародний тиждень тренінгу для університетів-партнерів за програмою кредитної мобільності «ERASMUS +».
Мета міжнародного семінару: обмін досвідом виконання проектів програми «ERASMUS +» рівня КА1, поглиблення процесів інтернаціоналізації нашого університету, організаційна та методична допомога співробітникам підрозділів КПІ, відповідальних за участь в проектах кредитної мобільності програми «ERASMUS +».

Читати далі

Поділитися:

Зустріч з активістами студентського самоврядування

23 травня в Залі засідань Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться зустріч ректора та представників адміністрації університету з новообраними очільниками та активістами органів студентського самоврядування університету та його інститутів і факультетів.

Початок о 16.00.

Поділитися:

[Нагору]

EducationUA 2019 – матеріальна підтримка студентів українських ВУЗів

З 22 квітня 2019 року стартувала нова соціальна програма в сфері освіти – EducationUA, головною метою якої є матеріальна підтримка талановитих студентів.
За умовами програми буде проведено конкурс та обрано двох переможців, які отримають гранти в розмірі 10 000 грн на кожного. Призові кошти будуть направлені на оплату за навчання в їх українських ВУЗах. Для участі у конкурсі студентам потрібно підготувати невелику аналітичну роботу на одну із запропонованих нами тем. Участь у конкурсі абсолютно безкоштовна. Конкурс триватиме по 31 липня 2019 року включно.Читати далі

Поділитися:

[Нагору]

«День Донора в КПІ»

14 та 15 травня 2019 р. в приміщенні Студентської соціальної служби КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася Благодійна акція «День Донора в КПІ». На неї завітало 27 КПІшників, 21 з яких стали донорами крові.
Акція проводиться з метою популяризації донорства крові серед молоді.

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]

Georgius Agricola Grant

Дрезденський технічний університет відкриває конкурс на стипендію Georgius Agricola на навчання протягом зимового семестру 2019/2020 н.р. та готовий прийняти 10-х студентів з КПІ ім. Ігоря Сікорського (магістрів, аспірантів та бакалаврів на останньому курсі навчання). Університет пропонує грант у розмірі 450 євро/місяць на 5 місяців (жовтень-лютий).

Деталі – http://mobilnist.kpi.ua/georgius-agricola-grant/

Поділитися:

[Нагору]
Контакти: проректор з науково-педагогічної роботи Киричок Петро Олексійович.
Приймальня: тел. +38 044 236-42-52
E-mail: dnvr@kpi.ua
03056, м. Київ,
вулиця Михайла Брайчевського (Металістів), 5а, корпус 31, кімн. 1-04