Архіви: Травень 2019

Врахування в рейтингу успішності додаткових балів

Студенти, які претендують на врахування в рейтингу успішності додаткових балів, з 3.06.2019 особисто подають відповідні документи, що підтверджують їх досягнення, секретарю стипендіальної комісії свого факультету/інституту. Стипендіальна комісія факультету/інституту 11.06.2019 прийме рішення про врахування або неврахування додаткових балів в рейтинг успішності. Проект розподілу додаткових балів буде оприлюднений на сайтах факультетів/інститутів 12.06.2019.

Поділитися:

Відкриття виставки живопису культурно мистецького проекту « АРТВІЗИТІВКА КИЄВА»

   30 травня о 15-30 в картинній галереї ЦКМ відбудеться урочисте відкриття виставки живопису культурно мистецького проекту « АРТВІЗИТІВКА КИЄВА», спрямований на збереження історичного центру Києва та пам’яток історії, культури та архітектури столиці України. У виставці взяли участь 40 художників та студентів з різних міст України (Києва, Харкова, Дніпра, Вінниці, Житомира та інших) і представили  70 робіт  живопису . Завдання небайдужих людей до яких приєднались як відомі художники так і молоді митці, які є агентами культурних змін, своїми роботами внести особистий вклад у збереження Києва для нащадків.  Запрошуємо всіх  відвідати виставку, що триватиме до 13 червня.

Поділитися:

[Нагору]

Фестиваль «ТехноАртКПІ»

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]

Учасники та переможці конкурсів та олімпіад в 2018-2019 н.р. Інститут енергозбереження та енергоменеджменту.Кафедра теплотехніки та енергозбереження.

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]

Прийом в КПІ ім. Ігоря Сікорського професора Пола-Роберта Магочія та професора Йоханана Петровського-Штерна Канада

Поділитися:

[Нагору]
Контакти: Проректор з навчально-виховної роботи Семінська Наталія Валеріївна.
Приймальня: тел. +38 044 236-42-52
E-mail: dnvr@kpi.ua
03056, м. Київ,
вулиця Михайла Брайчевського (Металістів), 5а, корпус 31, кімн. 1-04