Архіви: Вересень 2019

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з “Розробки комп’ютерних ігор”

18-20 жовтня 2019 року на базі Одеської національної академії харчових технологій відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з “Розробки комп’ютерних ігор” (для студентів, які проходять навчання зі спеціальностей “Комп’ютерні науки” та “Комп’ютерна інженерія”).
Олімпіада проводиться на баз кафедри Комп’ютерної інженерії ОНАХТ.
Контактна особа: Шестопалов Сергій Вікторович, декан факультету Комп’ютерної їнженерії, програмування і кіберзахисту Одеської національної академії харчових технологій, тел. (048) 720-91-03, 720-91-10, e-mail: sshestopalov1984@gmail.com

Поділитися:

Семінар “СТAЖУВАННЯ В МІЖНАРОДНИХ МІЖУРЯДОВИХ ОРГАНІЗАЦІЯХ:ООН, ОБСЄ,ЄК”

Відень, Австрія
Мета проекту   сприяння залученню високо мотивованих молодих спеціалістів з України до процесів підтримання миру і міжнародної безпеки. Інтерактивна програма Семінару дозволить учасникам зануритись в сутність навичок, необхідних для Громадян Світу. Шляхом участі у робочих зустрічах, презентаціях та брифінгах з міжнародними експертами, учасники Семінару матимуть можливість ознайомитися із роботою та кар’єрними можливостями в міжнародних міжурядових організаціях.

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]

Європейський конгрес “Perspektywy Women in Tech Summit” в Варшаві 13-14 листопада 2019 року

Українсько-польський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошуємо студенток ІТ, комп’ютерних технологій та інших технічних напрямів взяти участь у щорічному Європейському конгресі “Perspektywy Women in Tech Summit”, який відбудеться 13-14 листопада 2019 року у Варшаві (https://womenintechsummit.pl/)
Читати далі

Поділитися:

[Нагору]

Фестиваль “Драйвова осінь”

Фестиваль “Драйвова осінь” – традиційний осінній фестиваль, що щороку проводиться турклубом КПІ “Глобус”. Цього року проводився у неділю 15 вересня. Цілий день працювала фестивальна локація у парку “Сосновий”. Мотузкові етапи, слек-лайни, фотовиставка, галерея історій, фудкорт зі смаколиками, лаунж-зона з настольними іграми і масажистом, дитячі розваги і хороша музика – це все було створене для заохочення студентів підтримувати активний спосіб життя та ходити у гори. Захід відвідало більше 300 людей. А увечері турклуб презентував програму на майбутній навчальний рік, що включатиме у себе відкриті тренування для всіх бажаючих, лекції з медицини та безпеки у горах, змагання та загальноклубні виїзди. Долучайтеся і ви😉

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]

Міжнародний день студентського спорту

20 вересня 2019 року відзначається Міжнародний день студентського спорту.  Початок заходу о 14.30 за адресою: вул. Кіото, 19 Київський національний торговельно-економічний університет. Тривалість заходу близько 3 години.

Читати далі

Поділитися:

[Нагору]
Контакти: Проректор з навчально-виховної роботи Семінська Наталія Валеріївна.
Приймальня: тел. +38 044 236-42-52
E-mail: dnvr@kpi.ua
03056, м. Київ,
вулиця Михайла Брайчевського (Металістів), 5а, корпус 31, кімн. 1-04