Конференція «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’16»

n12227 (1)Конференція «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’16» відбудеться з 30 травня по 1 червня 2016 р. у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут».

ІIІ Міжнародна науково-практична та навчально-методична конференція «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’16» присвячена науковим, технічним, економічним та навчально-методичним проблемам побудови сучасних систем енергетичного менеджменту, які дають змогу підвищити енергетичну ефективність функціонування господарства на будь-якому об’єкті при одночасному найкращому використанні всіх інших його ресурсів.

Мета конференції: обговорення сучасних аспектів енергоефективності, енергетичного менеджменту та енергозбереження, демонстрація наукових досягнень і пошуку нових рішень щодо проблем енергоефективності та енергозбереження в галузі, а також їх практичне застосування на сучасному етапі розвитку ОЕС України та у сучасних умовах розвитку вищої освіти у сфері енергоменеджменту в контексті Болонського процесу.

Міжнародна науково-технічна, навчально-методична конференція «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’16»

Запрошуємо Вас взяти участь у III-й Міжнародній науково-технічній, навчально-методичної конференції «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’16».

Конференція проходитиме з 30 травня по 01 червня 2016 року за таким графіком:

31 травня (вівторок) 2016 року
з 10.00 год. – 14.00 год. ВІДКРИТТЯ КОНФЕРЕНЦІЇ.Урочисте пленарне засідання

Зал вченої ради НТУУ «КПІ» корпус №1

з 15.00 год. – 17.00 год СЕКЦІЙНІ ЗАСІДАННЯ:

1. «Менеджмент енерговикористання»
  2. «Екологічні аспекти та підходи до використання енергоресурсів»

Ауд. № 310,корп. №22, ІЕЕ, НТУУ«КПІ»

2. «Інноваційні методи та технології підвищення енергоефективності»Ауд. № 316, корп. №22, ІЕЕ, НТУУ«КПІ»

01 червня (середа) 2016 року
з 10.00год – 14.00 год. СЕКЦІЙНІ ЗАСІДАННЯ:

1. «Менеджмент енерговикористання»