Інформація від правоохоронних органів

1611-1Увага! Шановні студенти! Просимо вас звернути увагу на сумнівних осіб які в переважній більшості з 6:00 – 14:00 години ходять по кімнатах гуртожитків маючи на меті заволодіти чужим майном. Натикаючись на господаря кімнати останні розпочинають розмову в соціально-побутовому напрямку. Наприклад: позичте солі, чи не буде у Вас спічок і т.д. Просимо студентів повідомляти про шляхи нелегального потрапляння в гуртожитки, оскільки вище вказані особи використовують всі можливі шляхи для нелегального потрапляння в гуртожиток. При виявлені такого потрапляння в гуртожиток або підозрілої особи просимо повідомляти адміністрацію гуртожитку або за номерами мобільних телефонів відділ поліції: 067-287-87-81 Віталій Вікторович, начальник сектору карного розшуку; 096-283-94-62 Іван Миколайович, оперуповноважений.