Ніч ідей в музеї КПІ

x

Найвідоміша конференція, присвячена технологіям, культурі, освіті, бізнесу знову пройде в КПІ. TED, що розшифровується як Technology, Entertainment, Design – Технології, Розваги, Дизайн,  – це міжнародна конференція, що проводиться у США з 1984 року і покликана поширювати інноваційні ідеї задля того, щоб зробити цей світ кращим. Існують також незалежні конференції TEDx, які проходять під егідою TED і дають можливість долучитися до глобального руху TED зацікавленим з усіх куточків світу. Уже вдруге така локальна конференція відбудеться в НТУУ «КПІ». Особливістю цього заходу буде те, що він проходитиме у ніч з 25 на 26 червня, проте організатори стверджують, що відвідувачам спати точно не захочеться. Цьогоріч локацією для проведення КПІ-шного TEDx було обрано найбільший університетський музей України – Державний Політехнічний Музей. Для конференції на території музею були спеціально облаштовані фудзона та лаунжзона з безкоштовним WiFi, де відвідувачі конференції зможуть відпочити та поспілкуватися.

На відміну від попереднього заходу TEDxKPI, який майже повністю був присвячений розмовам про професію, «Ніч в музеї» охоплює ширше коло питань. Запрошені спікери також представляють найрізноманітні сфери. Наприклад, серед уже анонсованих – автор численних праць з історії філософії, кібернетики та політекономії Василь Піхоровіч, засновник ACRO LINE Гліб Моісеєнко, журналістка, маркетолог, модель і директор Арт-простору AkT Аліса Якубович.

Виступи на TEDxKPI проходитимуть у два етапи. Після першої серії виступів гостей буде розважати музичний гурт The Take Five Quintet, крім того у запланована вечеря-фуршет для усіх гостей заходу. Після фуршету виступи продовжаться. Після закриття конференції запланована афтерпаті TEDxKPI, але місце і особливості її проведення організатори вирішили тримати в таємниці до останнього.

Поділитися:

Залишити відповідь

Контакти: проректор з науково-педагогічної роботи Киричок Петро Олексійович.
Приймальня: тел. +38 044 236-42-52
E-mail: dnvr@kpi.ua
03056, м. Київ,
вулиця Михайла Брайчевського (Металістів), 5а, корпус 31, кімн. 1-04