«Одинадцята міжнародна відкрита студентська олімпіада з програмування імені С.А. Лебедєва та В.М. Глушкова KPI-OPEN»

IMG_8942

5 липня у залі вченої ради відбулось відкриття одинадцятої міжнародної студентської олімпіади з програмування імені С.А. Лебедєва та В.М. Глушкова KPI-OPEN. Це унікальне за своїм масштабом справжнє інтелектуальне змагання, найбільше в Україні та одне з найбільших очних змагань в Європі. За 11 років свого існування його відвідали 3240 учасників з 16 країн світу.

IMG_8961

Цього року в Олімпіаді бере участь рекордна  кількість команд – 99 з 10 країн: Грузія, Естонія, Казахстан, Латвія, Литва,  Польща,  Росія, Словаччина, Угорщина, Україна. Команди представлені з 53 вищих навчальних закладів та 30 міст.

Традиційно беруть участь в Олімпіаді вищі навчальні заклади: Київський політехнічний інститут, Національний університет «Львівська політехніка», Київський національний університет культури і мистецтв, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Донецький національний технічний університет, Одеський національний політехнічний університет, Харківський політехнічний інститут, Львівський національний університет ім. Івана Франка, Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова, Національний авіаційний університет.

Олімпіада проходить в декілька етапів та буде тривати до 9 липня.

“Подібні заходи важливі для розвитку студентів, адже окрім безпосереднього спілкування учасників передбачена культурно-спортивна програма, екскурсії по Києву, сплав по Дніпру, перегляд футбольних матчів, джазовий концерт”, – зазначають організатори.

Призовий фонд олімпіади дійсно налаштовує на серйозну боротьбу, окрім цінних призів найкращим надається можливість практики в кращих ІТ компаніях.

IMG_9022