КПІ вітає першокурсників

У 2016 році до НТУУ “КПІ” ім. Ігоря Сікорського вступили близько 4000 юнаків та дівчат. 31 серпня на Площі Знань вони долучились до великої КПІшної родини, де відбувся концерт за участі кращих студентів політеху.IMG_9587

IMG_9529 IMG_9557 IMG_9561 IMG_9568 IMG_9575 IMG_9579 IMG_9598

Гості могли побачити наукові, спортивні, художні здобутки, студентську самодіяльність. День першокурсника відвідали поважні гості колишній Прем’єр-міністр України Віталій Масол,Герой України, перший космонавт незалежної України Леонід Каденюк, випускник КПІ народний депутат України Дмитро Андрієвський, голова Секції вихованців КПІ в Польщі Януш Фукса та інші.

Свято розпочалися виступом заслуженого академічного зразково-показового оркестру Збройних сил України, після якого відбулося покладання квітів до меморіалу Героям Небесної сотні та до пам’ятників видатним ученим, життя яких пов’язане з КПІ. Традиційним був виступ ректора університету академіка НАН України Михайла Згуровського. Напутнє слово першокурсникам сказали і поважні гості свята. Урочиста хода студентів підтвердила, що КПІ це різносторонній розвиток.
Фінальним акордом був напис КПІ утворений з кульок, який швидко здійнявся в ще літнє блакитне небо.
Департамент навчально-виховної роботи вітає усіх з початком нового навчального року. Бажаємо легкого початку та змістовних знань!