Виставка “Смертельний шлях”, присвячена 75-й річниці трагедії Бабиного Яру

26 вересня 2016 р. о 12,30 в головному корпусі Національного музею історії України у Другій світовій війні (вул. Лаврська, 27) відбудеться відкриття та призентація виставки “Смертельний шлях”, присвячений 75-й річниці трагедії Бабиного Яру.

Виставка створена на основі фондової колекції Меморіального комплексу із залученням Галузевого державного архіву СБУ, Державного архіву Київської області та за підтримки Українського інституту національної пам’яті й Українського центру вивчення історії Голокосту. На ній представлено понад 500 музейних предметів.

Документальна частина виставкового проекту розповідає про антисемітську доктрину нацизму та її втілення в Німеччині, Європі й Україні; механізми підготовки до широкомасштабних акцій у Бабиному Яру, їх хід і спроби приховати сліди злодіянь.

В урочистому відкритті та презентації виставки візьмуть участь Міністр культури України Нищук Є.М., а також урядовці, дипломати, науковці, представники громадськості, освітяни, учнівська та студентська молодь.