“Фонд “Відкрита політика” шукає волонтерів.

goryachaya-liniya

Місією “Фонду “Відкрита політика” є сприяння формуванню демократичного , правового , соціально-орієнтованого суспільства на засадах сталого розвитку, розвитку наукового потенціалу країни, поглибленню інтегрованості молоді в європейський простір, вихованню та становленню людей нового покоління з повагою до традиційних цінностей. Одним із напрямків роботи фонду є забезпечення рівного доступу до української освіти дітей і молоді  із Донецької та Луганської областей та окупованого Криму. Готовність школярів із непідконтрольних територій здобувати освіту в українських ВНЗ багато в чому залежить і від рівня обізнаності щодо можливостей навчання та процедури вступу. Одним із шляхів донесення такої інформації і є робота консультативних гарячих ліній для абітурієнтів.

Запрошуємо студентів-волонтерів для роботи  на “Гарячій лінії” та пропонуємо проводити підготовку та навчання волонтерів.

Більш детальна інформація тут: