Конкурс творчості для молоді

«Мир – це не просто складена зброя. Мир – це створення світового суспільства, в якому люди вільні від злигоднів і спільно користуються плодами процвітання. Мир – це гуртовий розвиток і взаємопідтримка, як у великій глобальній родині».

Такими словами Пан Гі Мун звернувся до всього світу 21 вересня – Міжнародний день миру.

З нагоди Міжнародного дня миру «Інститут Миру» за підтримки міжнародних та вітчизняних партнерів ініціює проведення Всеукраїнського молодіжного конкурсу творчих робіт «Образ Миру». В його рамках креативні представники сучасного покоління мають змогу зобразити через витвір мистецтва власне бачення світу без війни. Оригінальний підхід та свіжий погляд соціально активної і творчої молоді на питання миру необхідні для його щонайшвидшого та ефективного вирішення. Саме від рішень юного покоління залежить майбутнє світу, в якому ми живемо.

Умови конкурсу

Категорії конкурсу

Вимоги до робіт

Етапи конкурсу

Просто надішли свою заявку на obraz.myru@gmail.com.

Джерела: Інститут миру, Facebook