🔸 Уважно вивчили всі ваші коментарі, щодо порядку подовження поселення на літо та готові відповісти:
• Поселення на літо — це виняток, а не правило, і так було завжди.
• Цього року, в умовах карантину та стрімкого росту кількості захворювань, є певні обмеження, які ми не можемо не враховувати.
• Всі, хто повертається до гуртожитку повинні пройти медогляд та, за вимогою лікаря, двотижневу самоізоляцію (на сьогодні всі ізолятори переповнені).
• При захворюванні хоча б одного мешканця гуртожитку ВЕСЬ гуртожиток закривають на карантин.

🔸 Враховуючи це, а також звернення представників адміністрацій факультетів/інститутів, було прийнято рішення розробити алгоритм дій при подовженні поселення студентів на літо:
• До обговорення нами були запрошені представники СРС, СР та Профспілка студентів.
• Проведено переговори у Zoom.
• Враховано всі побажання, можливі до виконання в умовах карантину.
• Порядок поселення розроблявся безпосередньо зі студактивом у створеному спільному чаті «Поселення на літо».

🔸 Хочемо зазначити:
Розпорядження не стосується вступників до магістратури та аспірантури.
• Рішення з цього приводу буде прийнято у понеділок і погоджено зі студентськими організаціями.
• Якщо ви проходите стажування у фірмах-партнерах і у вас є підтвердження цьому — це вагомий аргумент для подовження поселення на літо.

📌 Рішення залишитесь ви влітку чи ні приймає безпосередньо адміністрація факультету/інституту.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. Не нервуйте, а врахуйте всі обставини. А ми продовжуємо цілодобово відповідати на ваші запитання.