Зустріч студентів університету з Премєр-міністром України

У п’ятницю, 23 грудня, відбудеться зустріч Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана зі студентами Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Захід відбудеться в залі засідань Вченої ради університету (корпус № 1) о 13:00.

Голова Уряду обговорить із студентами хід реалізації реформ в році, що минає, а також розкаже про пріоритетні реформи, які планує здійснити Уряд в 2017 р., в тому числі – в сфері освіти.

Під час зустрічі планується торкнутися питань роботи Уряду щодо реформ у таких сферах: економіка,   система соціального захисту  і охорона здоров’я,  системи субсидій, енергетичний сектор, розвиток інфраструктури (в т.ч. – доріг), підтримка сільського господарства, податкова система,  державна служба, робота антикорупційних органів і е-декларування, правоохоронна  система, децентралізація управління.

На зустріч запрошуються студенти університету. Студенти, які бажають взяти участь у заході мають попередньо зареєструватися в деканаті факультету протягом 22.12.16 року.

Чекаємо від наших студентів цікавих і вдумливих запитань!