Додаткова інформація до тимчасових правил нарахування академічної стипендії студентам

2017_02_01_ Рейтинговий список_факультет

1. Академічна стипендія визначається за рейтингом для 1-го і 5-го курсу за спеціальністю і спеціалізацією. Для студентів 2,3,4,6 курсів за напрямом підготовки, згідно наказу на зарахування.
  2. Ліміт студентів складає 40% від загальної кількості студентів, що навчаються за бюджетною формою навчання станом на 01.02.17 р. При цьому округлення стипендій відбувається до меншого показника.
  3. Рейтинг успішності студентів (спеціалістів і магістрів), що навчаються на 5 курсі конкурс визначається окремо.
  4. До рейтингу включаються студенти, які здали екзамени, диф. заліки, практику, курсові та ліквідували академічну заборгованість до початку засідання стипендіальної комісії. При цьому  не враховується показники (10%) за громадську активність.
  1. Згідно п.4.5. Тимчасових правил кількість стипендій, які мають право на отримання підвищеної стипендії складає до 5 % від ліміту стипендіатів(40%) . При цьому округлення відбувається в сторону зменьшення.
  2. За наявності груп с неповним контингентом (для ОС «Бакалавр» – менше ніж 8 чоловік, ОС «Магістр» – менше ніж 4осіб) розрахунок стипендій відбувається шляхом об’єднання груп за спеціальністю або курсом.