5-й потяг Єднання України “Труханівська Січ”

За ініціативи громадської організації “Всеукраїнське об’єднання “Коло. Медіа” у березні 2017 року планується проведення акції 5-й потяг Єднання України серед школярів, студентів, волонтерів, громадських активістів та військових.

Акцію ініційовано волонтерами та громадськими діячами в рамках реалізації програми Президента України з підтримки національної Єдності з метою сприяння консолідації суспільства, піднесення патріотичного духу громадян, розвитку волонтерського руху, розвінчування міфів російської пропаганди, активізації міжрегіонального співробітництва, зокрема з реалізації культурних, освітніх та інформаційних проектів, спрямованих на налагодження діалогу та зміцнення взаєморозуміння жителів різних регіонів держави у справі розбудови в Україні.

З детальною інформацією про акцію можна ознайомитися на веб-сторінці або за телефонами +38 (067) 220 40 08, +38 (099) 710 90 45 – контактна особа Іванова Олена.