“NOVA POSHTA KYIV HALF MARATHON”

9 квітня 2017 року у місті Києві за підтримки Федерації легкої атлетики м. Києва та Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту (КМДА) стартує Київський півмарафон “NOVE POSHTA KYIV HALF MARATHON”.

З метою розвитку, популяризації та пропаганди здорового способу життя, розвитку масового спорту та стимулювання росту спортивних досягнень у широких масах населення України ГО “Бігова Україна” проводить півмарафон “NOVA POSHTA KYIV HALF MARATHON”, в рамках якого відбудеться “University Cup” – кубок серед навчальних закладів на дистанції 2 км.

На дистанцію 2 км для студентів надається безкоштовна реєстрація (кількість реєстрацій обмежена).

Дата: 9 квітня 2017 року.
Час: з 9:00 до 14:00.
Місце: м. Київ, Контрактова площа.

Більш детальна інформація про захід за посиланням.

Контактна особа ГО “Бігова Україна”: Ремізова Милана, +38 068 847 60 10, milana@runukraine.org.