Програма “Міжнародна парламентська стипендія”

З 1 березня по 31 липня 2018 року молоді українці знову матимуть можливість пройти п’ятимісячне стажування у Німецькому Бундестазі в рамках програми “Міжнародна парламентська стипендія”.

Досвід минулих років продемонстрував, що плідна співпраця з державними установами, університетами та неурядовими організаціями в Україні дає можливість знайти велику кількість кваліфікованих претендентів на участь у такій серйозній програмі.

“Міжнародна парламентська стипендія” передбачає стажування в офісах депутатів Німецького Бундестагу в якості помічників депутатів, а також навчання в одному з провідних вузів Берліна (Берлінському вільному університеті, Берлінському університеті ім. Гумбольдта або Берлінському технічному університеті).

Програма розрахована на претендентів віком до 30 років.

Стипендіатам нараховуватиметься стипендія у розмірі 500 євро, а також надається безкоштовне проживання та страхування і покриваються витрати за переміщення до та з Берліна.

Детальну інформацію та формуляри для заповнення можна знайти на сайті Німецького Бундестагу. Кінцевий термін подання заявки – 30 червня 2017 року.