Найгородження дипломами Мартіс “Золота Фортуна”

16.06.2017 о 14:00 в приміщенні Зали адміністративної ради відбулося нагородження студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського дипломами МАРТІС (Міжнародна Академія рейтингових технологій і соціології) “Золота Фортуна”.

 

№ п/п ФІО Факультет, курс, група Досягнення
1. Волощук Марія Григорівна Інженерно-хімічний факультет, V курс, група ЛА-61м Детально
2. Гвоздецька Наталія Андріївна Інститут телекомунікаційних систем, IV курс, група ТІ-31 Детально
3. Гльоза Марія Ігорівна Факультет біомедичної інженерії,  V курс, група БМ-61м Детально
4. Гришко Альона Сергіївна Факультет соціології і права, V курс, група АМ-61м Детально
5. Закусило Тетяна Миколаївна Фізико-технічний факультет, V курс, група ФФ-61м Детально
6. Лагодзінський Іван Миколайович Зварювальний факультет,  ІІІ курс,  гр. ЗВ-41 Детально
7. Комісаренко Інна Юріївна Видавничо-поліграфічний інститут, V курс, група СЕ-61м Детально
8. Коршевнюк Марина Вадимівна Факультет біотехнологій, IV курс, група БТ-31 Детально
9. Ляшко Дарія Олександрівна Факультет електроніки, V курс, ДГ-62м Детально
10. Олефір Андрій Олексійович Інститут енергозбереження та енергоменеджменту, IV курс, група ОБ-31 Детально
11. Панчик Михайло Вікторович Факультет авіаційних і космічних, V курс, група ВВ-61м Детально
12. Руденко Роман Олександрович Механіко-машинобудівний інститут, V курс, група МТ-61м Детально
13. Скляров Євгеній Сергійович Фізико-математичний факультет, IV курс, група ОФ-32 Детально
14. Смірнова Яна Олександрівна Інженерно фізичний факультет, V курс, група ФЛ-61м Детально
15. Соколов Кирило Анаталійович Радіотехнічний факультет, ІІІ курс,  група РА-41 Детально
16. Шендрік Андрій Миколайович Хіміко-технорлогічний факультет, ІІІ курс, група ХД-41 Детально

 

Поділитися:

Comments are closed.

Контакти: проректор з науково-педагогічної роботи Киричок Петро Олексійович.
Приймальня: тел. +38 044 236-42-52
E-mail: dnvr@kpi.ua
03056, м. Київ,
вулиця Михайла Брайчевського (Металістів), 5а, корпус 31, кімн. 1-04