Загальноуніверситетські збори з поселення

4 липня 2017 року о 15.00 проведено загальноуніверситетські збори з поселення до гуртожитків університету на наступний навчальний рік. У зборах взяли участь представники ректорату, студмістечка, приймальної комісії, військово-мобілізаційного відділу, інститутів і факультетів університету, гуртожитків, студентських організацій.

Висвітлено порядок першого поселення студентів, які зараховані на навчання на перший курс за першим і другим рівнем вищої освіти (“бакалавр”, “магістр”), а також порядок повторного поселення для студентів, переведених на старші курси.

Для студентів, які зараховані на навчання на перший курс за першим і другим рівнем вищої освіти (“бакалавр”, “магістр”), в гуртожитках КПІ ім. Ігоря Сікорського підготовлено 2798 місць.

Поселення вирішено розпочати з 28 серпня 2017 року.