Олімпіада КPI-Open 2017

04 липня 2017 року о 11.00 в залі Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулось відкриття Дванадцятої відкритої міжнародної студентської олімпіади з програмування імені С.О. Лебедєва – В.М. Глушкова «КРІ–ОPEN».

Отже розпочався цифровий марафон довжиною в три дні, під час якого кращі молоді програмісти з кількох країн уже вдванадцяте змагатимуться за «Кришталеву вежу» – головний приз цієї міжнародної студентської Олімпіади з програмування.

Організаторами Олімпіади є КПІ ім. Ігоря Сікорського та група розвитку Vanopl Development Group за підтримки Міністерства освіти і науки України, а також Кібернетичного центру Національної академії наук України. Обидва її тури та офіційні заходи, як завжди, проходитимуть у КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Участь у церемонії відкриття «KPI-OPEN 2017» взяли проректор з навчально-виховної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського Петро Киричок, директор Інституту кібернетики імені В.М.Глушкова НАН України академік НАНУ Іван Сергієнко, ініціатор проведення і співзасновник Олімпіади, засновник і керівник групи розвитку Vanopl Development Group Іван Плотніков, директор з маркетингу компанії SIM-Networks Дмитро Юферов, представники компаній Oro, Inc, MacPaw, Lenovo та інших.

В програмі Олімпіади заплановано основні змагання з програмування, чемпіонат з міні-футболу серед учасників, прогулянка на катері по Дніпру, цікаві екскурсії по КПІ та Києву, а також джазовий концерт, який відбудеться 06 липня в  залі Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського о 19.00.

Бажаємо учасникам змагань успіхів!

Відео:

https://www.youtube.com/watch?v=jGuC6V6Ombk

https://www.youtube.com/watch?v=TGVlHN5IZdA

 

http://kpi.ua/2017-kpi-open

Поділитися:

Comments are closed.

Контакти: проректор з науково-педагогічної роботи Киричок Петро Олексійович.
Приймальня: тел. +38 044 236-42-52
E-mail: dnvr@kpi.ua
03056, м. Київ,
вулиця Михайла Брайчевського (Металістів), 5а, корпус 31, кімн. 1-04