Стипендіальна програма «Завтра.UA»

Друзі,

Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука та Global Office запрошують вас та студентів із усіх регіонів України до участі в 1-у літньому таборі «YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity». Захід відбудеться 1-5 серпня 2017 року на березі Київського моря.

YOU Camp є продовженням партнерства Фонду з громадською організацією Global Office в рамках програми GoEast, яка покликана сприяти розвитку громад Донецької та Луганської областей (підконтрольних уряду України).

Учасники табору зберуться разом для розробки проектів з метою покращення та об’єднання країни. YOU Camp – гарна можливість для індивідуального та професійного розвитку.

Програма табору поєднає інтерактивну практику спілкування англійською мовою з іноземними волонтерами та отримання знань із сучасного лідерства, проектного менеджменту та громадянської освіти. Найкращі спеціалісти-практики поділяться досвідом, як стати агентом змін вже сьогодні, а також нададуть менторську підтримку студентам у розробці власних соціальних проектів для реалізації в своїх містах. Найкращі ініціативи отримають фінансування від Фонду Віктора Пінчука.

Для участі в YOU Camp запрошуються студенти 1-6 курсів денної форми навчання, які мають заповнити заявку за посиланням до 12 липня 2017 року. 100 учасників табору будуть обрані на конкурсній основі та отримають підтвердження своєї участі 14 липня 2017 року. 50 студентів представлятимуть тимчасово переміщені ВНЗ із окупованих територій Сходу України, 50 – університети інших регіонів.

Проживання, харчування та транспортні витрати за рахунок організаторів.

В разі виникнення додаткових питань, наші контакти:

Тел. +38 044 490 48 39
e-mail: info@zavtra.in.ua