Візит Президента 20.07.2017

20 липня відбувся урочистий візит Президента України до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського». На меті візиту було підписання важливих законів про енергозбереження.

Глава держави наголосив, що найкращі технології, які були розроблені, в тому числі і в стінах Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», вмирали, бо не знаходили практичного застосування через конфлікт інтересів.

Президент ознайомився з розробками в галузі енергоефективності від вітчизняних вчених, зокрема теплового насосу, дистанційного інфрачервоного термометра, унікальних лічильників.

Після цього відбулася урочиста зустріч із студентами, аспірантами, викладачами та співробітниками КПІ імені Ігоря Сікорскього. На зустрічі були присутні також  Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України Геннадій Зубко, народний депутат України Дмитро Андрієвський, представники енергосервісних компаній, енергоаудиторських фірм та підприємств – виробників енергоефективних будівельних матеріалів і обладнання.

На завершення свого виступу Президент у залі Вченої ради КПІ імені Ігоря Сікорського підписав два надзвичайно важливих для енергетичної галузі нормативно-правових акти – Закони України «Про Фонд енергоефективності» та «Про енергетичну ефективність будівель».