🔸 Вчергове розпочинається вибір дисциплін студентами 1-3 курсу бакалаврату в АІС «Електронний кампус» (за винятком 1-3 курсу бакалаврату РТФ і ФСП та 2-3 курсу бакалаврату кафедри системного проектування ІПСА – деталі вибору для цих студентів пояснять на кафедрах). У цьому році вперше через систему Електронний кампус будуть обиратись не лише дисципліни Загальноуніверситетського каталогу, але і дисципліни з фахових каталогів (кафедральні, факультетські), з якими можна ознайомитись на сайтах факультетів/інститутів та кафедр.

📋 Детальніше про процедуру та особливості цьогорічного вибору читайте в нашій статті.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Це ваш шанс обрати цікаві вам дисципліни та сформувати індивідуальну траєкторію навчання, не нехтуйте ним.