🔸»KPI CyberSport» – це гурток, в якому КПІшники, за підтримки партнера КПІ – Федерації кіберспорту України (UESF), організовують проведення турнірів, ліг, чемпіонатів з комп’ютерних та мобільних ігр на рівні університету. Відбір та тренування команди КПІ з різних дисциплін, підтримка та організація кіберспорту на факультетах, трансляція та коментування матчів, інформування щодо новин е-спорту, дослідження впливу даного явища на спільноту – все це робота команди гуртка.

🔸Запрошуємо в команду:
• організаторів турнірів,
• стрімерів,
• медіамейкерів,
• SMM-щиків,
• вебдизайнерів і всіх охочих.

🔸Записатися в команду можна заповнивши форму. Крім цього, наступного тижня планується проведення зустрічей щодо обговорення плану розвитку кіберспорту в КПІ. На зустрічі буде анонсовано дати проведення найближчих заходів та змагань.

📋 Детальна інформація про зустрічі буде на каналі гуртка та Discord сервері.
🔖 Запис в команду за посиланням.

📌 Дізнатися про інші гуртки, які наразі діють в університеті можете в наших гайдах:
• гуртки наукового спрямування;
• гуртки інженерного спрямування;
• гуртки соціогуманітарного спрямування.

❗️Якщо ви не змогли самостійно підібрати гурток за своїми вподобаннями, скористайтеся гугл-формою, яка допоможе звузити коло пошуку і підібрати те, що підходить саме вам.

📁 Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато іншого.

💭 У разі запитань пишіть нам або звертайтесь до Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!