🗓 Запрошуємо взяти участь у Відкритій університетській студентській олімпіаді з навчальної дисципліни «Хімія» КПІ ім. Ігоря Сікорського

🔸 Кафедра загальної та неорганічної хімії хіміко-технологічного факультету запрошує студентів всіх курсів та факультетів на перший тур Відкритої університетської олімпіади з хімії. Олімпіада проходитиме 17 березня 2021 року в дистанційному форматі.

🔖 Реєстрація (для студентів всіх курсів).
📋 Посилання на платформу проведення олімпіади прийде на електронну адресу, вказану при реєстрації. 10 студентів з найвищою кількістю балів отримають на пошту завдання підвищеної складності. Серед них також будуть обрані переможці.

🕓 Коли:
• реєстрація до 15:00 16.03.2021
• олімпіада 17.03.2021 о 16:00.
📍 Де: онлайн.

💭 У разі запитань пишіть нам або звертайтесь до Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!