🔸 На багаточисленні звернення окремих факультетів/інститутів перша хвиля вибору дисциплін студентами 1-3 курсів бакалаврату подовжена до 12:00 16.03.2021 (вівторок). Заходьте в Електронний кампус, модуль Вибір дисциплін і здійснюйте свій вибір. Не проґавте шанс самостійно обрати власну траєкторію навчання!

🔸 Що буде, якщо НЕ обрати зараз жодної дисципліни?
• У вас буде шанс зробити вибір з обмеженого списку під час другої хвилі вибору в період з 22 по 27 березня. АЛЕ! В період другої хвилі скорочується перелік дисциплін – залишаються лише ті, з яких за результатами першої хвилі сформовано навчальні групи необхідної чисельності (від 15 студентів).

📌 Ваш вибір, здійснений до 16-го березня, є визначальним для формування груп з певних дисциплін, тому не нехтуйте ним!

📋 Більше інформації про вибіркові дисципліни:
• Згальна інформація
Дедлайни
• Як змінити обрану дисципліну (продовжено до 16.03!)

💭 ДНВР на фейсбук  | телеграм . З питаннями сюди. Це ваш шанс обрати цікаві вам дисципліни, не нехтуйте ним.