🔸 Закінчилось щорічне опитування студентів в системі Електронний кампус «Викладачі очима студентів». Приємною є тенденція до збільшення кількості студентів, які взяли участь в голосуванні – цього семестру проголосували 8997 студентів, що більш, ніж вдвічі вище за кількість голосувань в зимовому семестрі 2019/2020 навчального року.

▫️ Чи можуть студенти побачити результати голосування?
• Так, звісно – студенти відразу по закінченню опитування бачать в своїх кабінетах в Електронному кампусі усереднені оцінки, які отримали викладачі, які вели в них пари в поточному семестрі.

▫️ Кому ще доступні результати голосувань?
• Завідувачі кафедр також бачать усереднені оцінки по викладачах кафедри без деталізації хто саме із студентів і як проголосував. Більш того – вони бачать статистику за 5 років і можуть оцінювати тенденції по кожному викладачу.
• Ці дані аналізуються і враховуються при розгляді питання продовження контракту з викладачем.
• Викладачі бачать свої оцінки – узагальнену і окремо по кожному критерію. Імена студентів вони не бачать, лише кількість тих, хто проголосував.

▫️ Що потрібно зробити, щоб результати голосування суттєво впливали на рейтинг викладача та питання продовження чи припинення контракту з ним?
• Потрібно, щоб у оцінюванні викладача взяли участь всі студенти груп, в яких він викладає – тоді результати будуть достатньо об’єктивними і репрезентативними.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!