🔸 ГО «Центр «Розвиток КСВ» в рамках грантової ініціативи «Дівчата в енергетиці», за підтримки USAID Проєкту енергетичної безпеки (ПЕБ) проводить 21-23 квітня 2021 р. Другий Всеукраїнський онлайн-хакатон для студенток: «Як зацікавити дівчат енергетикою». Медіапартнери – Mind.ua, Українська Energetyka.

🔸 Протягом трьох днів учасниці розробляють командні проєкти на тему заохочення дівчат до енергетичних спеціальностей. За короткий період хакатону відбудуться:
• Майстер-класи з гендерної рівності та дизайн-мислення;
• Знайомство з жінками, які побудували кар’єру в енергетиці;
• Розробка групових проєктів щодо залучення дівчат в енергетику;
• Менторський супровід команд;
• Сесії з кар’єрних консультацій, тощо.

🔖 Для кого: в хакатоні зможуть взяти участь студентки будь-яких спеціальностей, віком 16-24 років, які мають мотивацію та зацікавлені енергетичною сферою.
📝 Деталі  про захід.

🕓 Коли:
• реєстрація до 11.04.2021 включно (реєстрація за посиланням);
• хакатон 21-23.04.2021.
📍 Де: онлайн (платформа zoom).

💭 У разі запитань пишіть нам або звертайтесь до Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!