Підсумки соціально-профілактичної акції «Пройди тест на ВІЛ у своєму ВНЗ!»

29 листопада 2017 року з 14:00 до 18:00 Студентською соціальною службою КПІ ім. Ігоря Сікорського (далі — ССС) було проведено  соціально-профілактичну акцію «Пройди тест на ВІЛ у своєму ВНЗ!» з безкоштовного анонімного експрес-тестування на ВІЛ-інфекцію усіх бажаючих студентів, аспірантів, викладачів та співробітників КПІ ім. Ігоря Сікорського з метою виявлення та профілактики ВІЛ/СНІДу серед університетського загалу.

Перед та після тестування учасникам акції було надано медико-психологічне консультування з питань профілактики ВІЛ/СНІДу. Під час акції всі її учасники отримали брошури, буклети або листівки, що пропагують здоровий спосіб життя на теми: «Тестування на ВІЛ зберігає життя», «Прості кроки для того, щоб захистити себе та партнера. Користуйтеся презервативами!», «Протестуйся! Збережи здоров’я!», «Факти про ВІЛ. Чи знаєте Ви?», лубрикантита презервативи з метою розвитку свідомого ставлення до свого здоров’я, популяризації здорового способу життя та підвищеної усвідомленості ризику захворювання на ВІЛ/СНІД, а також профілактики даних захворювань в університеті.

Всього тестування пройшли 76 осіб.

Акція відбулася до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом за підтримки Представництва Фундації «Анти СНІД США в Україні»

Окрему подяку висловлюємо Поліклініці КПІ ім. Ігоря Сікорського та волонтерам ССС!

Будьте здорові!