Заняття йогою від представників посольства Індії

Кожна людина хотіла б вести здоровий спосіб життя – життя без захворювань та стресів. У наш динамічний час щоденна рутина, навчальна наукова та викладацька перевантаженість, нервове напруження під час сесій та атестацій, прагнення поєднувати роботу і навчання, занурення у віртуальний світ інтернету збільшують рівень стресу і ризик захворювань. Один із шляхів до здоров’я і благополуччя лежить через йогу. Йога – це не лише набір фізичних вправ. Це ключ до балансу свідомості, здорового тіла, благородних думок, до єднання з нашою внутрішньою сутністю. Посольство Індії в Україні запрошує студентів і працівників КПІ до занять йогою на території університету. Ці заняття розпочнуться під керівництвом професійного наставника з Індії у лютому 2018 року. Попередня зустріч з наставником відбудеться наприкінці грудня.

Охочі займатися йогою можуть зареєструватися до 25 грудня 2017 року.