Свято студентського баскетболу!

14 грудня у спортивному комплексі НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського” завершилися змагання з баскетболу серед чоловічих студентських команд вищих навчальних закладів на Кубок Студентської профспілкової асоціації м. Києва.

Турнір проводиться 18 років поспіль. У сезоні 2017 року в ньому взяли участь 11 збірних команд провідних ВНЗ столиці. Упродовж жовтня – грудня було зіграно 59 ігор. Суддівство змагань на високому професійному рівні організували головний суддя – Калугін І.Г. та головний секретар – Рачок М.М.

За ІІІ місце у фіналі грали команди Київського національного торговельно-економічного університету (ректор – Мазаракі А.А., головний тренер – Єльцов Д.С.) та Національного авіаційного університету (в.о. ректора – Ісаєнко В. М., головний тренер команди – Величенко М. А.).

У напруженій боротьбі з рахунком 78:60 перемогу здобули студенти КНТЕУ.

За головний трофей турніру змагалися команди Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” (ректор – Згуровський М.З., тренери команди – Устименко Г. О. і Кузенков О. В.) та Національний університет фізичного виховання і спорту України (ректор – Імас Є. В., головний тренер команди – Крайнюк О. Б.).

У динамічному двобої сьомий рік поспіль і десятий раз в історії турніру з рахунком 103:68 перемогу святкували студенти Київської політехніки.

Видовищним видалося свято студентського баскетболу. Вболівальники палко підтримували свої улюблені команди. Гостей фіналу розважали групи підтримки команд КНТЕУ та НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського”. У перерві між іграми відбувся конкурс трьохочкових кидків. Переможцем став гравець команди Київського національного торговельно-економічного університету – Ханча Микита. Кращим гравцем фінальної стадії турніру визнано студента КПІ – Рушакова Олексія.

З вітальним словом виступили Яцунь О. М. – голова Студентської профспілкової асоціації м. Києва, Киричок П. О. – проректор Національного технічного університету України “КПІ імені Ігоря Сікорського” , Борисова О.В. – проректор Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Кубок, медалі та цінні подарунки знайшли своїх власників. Свято студентського баскетболу добігло до завершення. Чекаємо всіх на ХІХ турнірі.