22 січня День Соборності України
Споконвічна мрія українського народу відродити власну соборну, неподільну і незалежну державу має глибоке історичне коріння.
У цей день виповнюється сто років проголошення IV Універсалом Української Центральної Ради незалежністі, а вже за рік (22 січня 1919 року) на Софійському майдані в Києві відбулася не менш вагома подія – проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки в одну державу.

Нажаль брак національної єдності, містечковість інтересів керманичів призвели на початку ХХ ст. до втрати державності. Країна пройшла нелегкий шлях до її відродження. Мільйони життів українців забрали голодомори, репресії, Друга світова війна.
Понад 25 років ми проживаємо у визнаній світом самостійній і незалежній державі, але уроки історії мають нагадувати нам, що національна єдність є не тільки базовою цінністю, а й обов’язковою передумовою спротиву зовнішній агресії.
Нині українські патріоти відстоюють не лише незалежність, а й соборність України.
Ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв–політехніків:
Сергій Бондарев – студент факультету інформатики та обчислювальної техніки (Герой України посмертно);
Павло Мазуренко – випускник радіотехнічного факультету (Герой України посмертно);
Юрій Поправко – студент факультету соціології і права (Герой України посмертно);
Максим Шаповал – випускник військового інституту (Герой України посмертно);
Олександр Петрищук – випускник інституту спеціального зв’язку та захисту інформації (кавалер ордену Богдана Хмельницького ІІІ ступеня посмертно);
Ігор Шевченко – випускник військового інституту телекомунікацій та інформатизації (кавалер ордену “За мужність” ІІІ ступеня посмертно);
Владислав Дюсов – студент факультету соціології і права (кавалер ордену “За мужність” ІІІ ступеня посмертно);
Андрій Єременко – науковий співробітник факультету електроніки;
Юрій Артюх – студент механіко-машинобудівного інституту;
Вадим Жебрило – студент зварювального факультету;
Олександр Кондратюк – студент факультету біотехнології та біотехніки;
Володимир Кочетков-Сукач – випускник механіко-машинобудівного інституту;
Михайло Федоренко – співробітник господарського відділу.
Вічна пам’ять воїнам, які віддали своє життя у боротьбі за мирне майбутнє України.
Молоде покоління має зростати на прикладах прадідів, дідів, батьків, своїх ровесників. Саме вони мають прийняти відповідальність за свою батьківщину і вже сьогодні замислитись, яку Україну вони передадуть своїм нащадкам.
Ректорат, профспілки, рада ветеранів.