Офіційна фан-зона зимових Олімпійських ігор-2018 в Україні

В Україні відкривається Офіційна фан-зона зимових Олімпійських ігор-2018. Така значуща подія є кроком з інтеграції української системи фізичного виховання та спорту в загальноєвропейську систему.

Національна суспільна телерадіокомпанія України запрошує студентів КПІ ім. Ігоря сікорського завітати в телецентр “Олівець” за адресою: м. Київ, вул. Мельникова, 42 та відвідати Офіційну фан-зону зимових Олімпійських ігор-2018, яка працюватиме з 9 по 25 лютого та з 9 по 18 березня 2018 року.

Студенти зможуть долучитися до різноманітних подій, які відбуватимуться у фан-зоні. Насамперед, у них буде нагода приєднатися до спільноти українських уболівальників і в режимі реального часу відслідковувати здобутки наших спортсменів  завдяки 7-канальній прямій трансляції Олімпійських ігор та ділитися враженнями з однодумцями. Також вони матимуть унікальну можливість поспілкуватися з українськими спортсменами й представниками Національного олімпійського комітету та спортивних федерацій.