Представлення КПІ ім. Ігоря Сікорського на профорієнтаційному заході «Люби і розбудовуй Україну!»

14 березня 2018 р. державною службою зайнятості та ДК «Укроборонпром» був проведений профорієнтаційний захід: «Люби і розбудовуй Україну!» на території Київського бронетанкового заводу.

Понад 300 школярів Києва мали можливість ознайомитися з процесом виробництва та модернізації бронетанкової і бойової техніки та цікавими професіями, які є на підприємстві. Крім того, школярі мали змогу одразу ж побачити де саме можна вивчитись на ці спеціальності, адже у заході прийняло участь 8 вищих та професійно-технічних навчальних закладів. Департамент навчально-виховної роботи спільно з працівниками ММІ представили КПІ ім. Ігоря Сікорського та ознайомив абітурієнтів з напрямками підготовки, науковою базою.