Міжнародна освітня виставка «Сучасні заклади освіти»

15-17 березня 2018 року відбудеться Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).

Виставку супроводжувала змістовна тематична програма, яка включала 74 конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, панельні дискусії за участю представників секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти та представників закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв, виробників і постачальників засобів навчання.

Департамент навчально-виховної роботи спільно з працівниками ФЕЛ та ММІ представили КПІ ім. Ігоря Сікорського та ознайомив абітурієнтів з напрямками підготовки, науковою базою, а також отримав Гран-прі у номінації «Лідер наукової та науково-технічної діяльності».