Матеріальна допомога від КМДА

Департамент соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 13.10.2016 року № 1015 «Про затвердження Порядку надання адресної матеріальної допомоги студентам з числа дітей-інвалідів, інвалідів, дітей-сиріт, дітей із сімей киян, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності, та дітей з малозабезпечених сімей на часткову оплату навчання у вищому навчальному закладі за їх вибором» надає адресну матеріальну допомогу студентам пільгових категорій з числа киян для оплати освітніх послуг денної форми навчання (контрактна основа) у вищих навчальних закладах (незалежно від форми власності).

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №1015