🔸 09 серпня розпочалося поселення студентів СТАРШИХ курсів до гуртожитків. І вже зовсім скоро, а саме ПІСЛЯ виходу наказу щодо зарахування до університету та формування груп (у т.ч. після наказу щодо зарахування на контракт 17.08), у листі-підтвердженні про зарахування буде повідомлено дату поселення та номер вашого гуртожитку.

🔸 Тож, ми підготували для вас телеграф з чек-листом речей, які вам видадуть при поселенні, які варто взяти до гуртожитку, а які можна і не брати зовсім.

📹 А для того, щоб наочно продемонструвати як виглядає студент, що поселяється, та його валіза із середини, рекомендуємо переглянути відео.

📋 Більше інформації:
• Відповіді на поширені запитання щодо поселення 1-го курсу.
• Навігація по гуртожиткам.
• Вартість проживання в гуртожитках.
• Інструкція з поселення до гуртожитків для 1-го курсу бакалаврату та 1-го курсу магістратури.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!